כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
  תאורה מקצועית לאירועים

  תאורה היא אלמנט קריטי וחשוב לתפקוד חיינו ואילולא הימצאותה של תאורה בייחוד בימים חשוכים וקודרים, היינו כלוטים בערפל. תאורה לאירועים חשובה לא פחות. אנחנו משקיעים כל כך הרבה תכנון, מחשבה וכסף על הפקת האירוע כדי שיענה על כל הדרישות והציפיות, לכן חשוב שלא לזלזל בתנאי הבסיסי וההכרחי לקיומו של אירוע באולם או אירוע בשעות הערב והלילה – תאורה. חברת מגה הפקות תשמח להאיר את האירוע שלכם ולהגביר אותו באמצעות ציוד תאורה והגברה איכותי, משוכלל, חדשני ומתקדם וצוות עובדים מסור ונאמן.

  88B639E0-46C0-4C3E-9ABD-47C177B88EE3

  איך בוחרים תאורה מקצועית לאירועים חגיגיים?

  כאשר בוחרים תאורה מקצועית לאירועים, חשוב לשים לב לדגשים הבאים:

  • התאמת התאורה לתנאי השטח – האירוע שלכם ייערך באולם קטן בפני קהל אינטימי ומצומצם? או אולי מדובר באירוע המוני ? ואם בכלל מדובר באירוע שנערך בטבע ומתוכנן להימשך עד השעות הקטנות של הלילה או שעות הבוקר המוקדמות? לכל אחד מהאירועים הללו מתאימה תאורה שונה בהתאם למקום האירוע, לשעת האירוע ולגודלו של קהל המוזמנים.
  • התאמת התאורה לאווירה – ציוד תאורה מתחלק לציוד תאורה בסיסי שמאיר באור לבן ובוהק או באור חיוור ועמום ולציוד תאורה משוכלל יותר. ציוד התאורה המשוכלל כולל תאורה בצבעים ססגוניים יותר, תאורה צבעונית מתחלפת לצד אפקטים מרהיבים יותר ביופיים ובצבעוניותם שמסוגלים להתחלף בהתאם לקצב המוזיקה. את התאורה תוכלו להתאים לאווירת האירוע שתהיו מעוניינים לשדר. לאירוע עליז ושמח נמליץ על תאורה מדליקה ומיוחדת, ואילו לאירוע סולידי או רגוע, נמליץ על תאורה רגועה יותר.
  • איכות הציוד – כאשר אתם שוכרים ציוד תאורה לאירוע שלכם, אתם מעוניינים לקבל תמורה הולמת לכספכם. לכן, חשוב לוודא כי מדובר בציוד איכותי, עמיד ומשוכלל שיפעל לאורך כל האירוע וימלא את תפקידו בנאמנות ובהצלחה.

   

  משכירים ציוד תאורה מקצועי לאירוע

  כאשר אתם בוחרים חברת השכרת ציוד, חשוב לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה שתוכל להתאים לכם את הציוד הנכון ביותר לאירוע שלכם, בין אם מדובר בחתונה, כנס בית ספר, הופעת מקהלה או מסיבת טבע. חברה להשכרה תאורה עשויה להשכיר ציוד נוסף לאירועים שיוכל לשמש אתכם, כמו מערכות הגברה, מערכות קריוקי ועוד.

   

  אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם