למענה מהיר אונליין לחצו

כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
תאורה והגברה ביהוד

ביהוד מתגוררים למעלה מ- 30 אלף תושבים על שטח של 2,500 ק"מ. לעיר יהוד יש אזור מסחר ותעשייה רחב וכמה מרכזי קניות – קניון סביונים ומרכז ביג יהוד.

 

מבחינת ייצוג של חברות גדולות ניתן למצוא את החברה הבינלאומית HP וחברה של התעשייה האווירית. תיכון מקיף יהוד הוא התיכון היחידי בעיר והוא מקבל אליו תלמידים מיהוד ושאר היישובים באזור כמו: נווה מונוסון, מושב מגשימים, כפר טרומן, מזור ועוד.

אטרקציה מרכזית בעיר היא אתר הנצחה גדול לחללי חיל קשור ותקשוב. ניתן למצוא בו מרכז מורשת, רחבת טקסים, אולם כנסים, גן בוטני ומרכז הכשרה טכנולוגי גדול שעוסק במחשוב ותקשורת שנמצא על שטח של יותר מ- 1,500 מ"ר.

אזורי המסחר, מרכזי הקניות, מוסדות החינוך ואתרי ההנצחה צריכים שירותי תאורה והגברה ביהוד.

באיזה מקרים צריך להשתמש בשירותי תאורה והגברה ביהוד?

 

חברות פרטיות –  במקרה של החברות האלו הן לרוב ישתמשו בשירותי הגברה ותאורה בשביל ימי גיבוש שהם יארגנו לעובדים, אירועי קידום מכירות שיקדמו בהם את השירותים או המוצרים שהם רוצים לפרסם. ישיבות צוות ופרזנטציות ללקוחות עתידיים וקיימים. הרצאות, כנסים וסדנאות שהם מאגרנים בנושאים שקשורים לעולם התוכן שלהם. תערוכות ואולמות תצוגה של מוצרים כמו מכוניות ותאורה, למשל. הצגת קולקציות של המותג שלהם כמו בגדים, הנעלה ועוד.

 

מוסדות להשכלה גבוהה – המוסדות יכולים להשתמש בשירותי תאורה והגברה ביהוד בשביל לקיים טקסי בית ספר כמו יום הזיכרון, יום העצמאות, ראש השנה, טקס קבלת תעודות בגרות, מופעים והצגות בית ספריים, שימוש באולמות כנסים להעברת הרצאות והקרנת סרטים ועוד.  

 

גופים ממשלתיים – כמו למשל, עיריית יהוד מונוסון שעורכת פסטיבלים והופעות חיות במועדים מיוחדים במהלך השנה.

תמונה של תאורה והגברה ביהוד

מסכי לד לפי סוג האירוע ביהוד

השכרה של מסכי לד להגברת עניין של המשתתפים באירועים השונים, יכולים לתרום למהלך האירועים בעיר. במקום מסכי ההקרנה הישנים שמשתמשים בהם בערבי יום העצמאות, למשל, מסכי לד תאורת לד מותאמים לכל הגדלים האפשריים שרוצים אותם.

מסכי הלד מספקים אפקטים וויזואליים מיוחדים במהלך הקרנתם והקהל באירועים יחוש חוויה מרגשת שמערבת ומגבירה את כל החושים.

מגה הפקות תדע איזה מסכי לד אתם צריכים עבור האירוע שלכם ואיך לחבר אותם בצורה מיומנת ומקצועית. 

מגה הפקות היא חברה מסורה ואחראית שמטרתה להעניק לכם חוויה טובה עם צוות שכולל בתוכו מהנדסי חשמל וקונסטרוקציה, טכנאי סאונד, טכנאי וידאו ותאורה שיודעים את העבודה.

 

מעוניינים בשירותי תאורה והגברה ביהוד? חייגו אלינו עכשיו בטלפון – 054-7824222 לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם!

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם