כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
  הגברה ותאורה

  היום אין כמעט אירוע שלא משתמש במערכת הגברה ותאורה. בין אם אתם נמצאים בתוך מבנה סגור או באוויר הפתוח, אתם זקוקים לאור ולקול כדי להפיק אירוע שלא יישכח. חברת מגה הפקות מספקת מערכות אור וקול מיקצועיות ממיטב החברות הטובות בעולם . כמו כן, מאחורי כל שירות מקצועי עומדים אנשים אדיבים וסבלניים אשר נכונים לעזור לכם בכל אשר תבקשו.

  מערכת הגברה ותאורה – למי זה מתאים

  מארגנים ומפיקים של אירועים משתמשים רבות במערכות תאורה והגברה. אלה כמה מבין האירועים השונים שבהן מככבות מערכות אלה:

  • הצגות תיאטרון – בין אם אתם עורכים הצגות בית ספר עם התלמידים ובין אם אתם שחקנים מקצועיים ששכרו מקום באולם לערב אחד, אתם זקוקים לאורות וקולות. רק באמצעות מערכות משוכללות יוכל הקהל לשמוע את דבריהם של השחקנים ולצפות באירועים השונים המתרחשים כאן ועכשיו.

  1386A408-E24E-4837-8BEA-25CDA33ABCAD

  • מופעים – כמה פעמים יצא לכם לרקוד על הדשא לקולו של הזמר האהוב עליכם במופע, או לראות אותו בלייב, כשהוא מופיע על הבמה? כל זאת מתאפשר באמצעות ציוד הגברה משוכלל ומערכת תאורה המאפשרת לבצע אפקטים כמו נורות צבעוניות. כמו כן, תוכלו להבחין מדי פעם במכונת עשן אשר יוצרת את האפקט המושלם על הבמה.

  18BDF606-16D1-42D4-8C0F-91D56FEA3DCF

  • טקסים – במדינת ישראל מתקיימים בכל שנה טקסים ליום השואה וליום הזיכרון. טקסים חשובים אלה מבוצעים בכל רחבי הארץ – החל מהגנים הציבוריים השכונתיים וכלה באולמות גדולים. כדי להעביר את אירוע הזיכרון המשמעותיים האלה, פונים לחברת הפקות מקצועית המספקת את השירות המתאים.

  • חתונות – באירועים כמו חתונות ממלאות התאורה וההגברה תפקידים חשובים. לא זו בלבד שהתאורה מאפשרת לאורחים להתמצא במרחב, אלא היא גם יוצרת אווירה יוקרתית וייצוגית במקום באמצעות פריסות חשמל צבעוניות. מערכת ההגברה מסייעת לתקליטן או למארגן האירוע להנחות את החתונה ולשמח את החתן, הכלה והאורחים.

  IMG_0235

  דברים שכדאי להביא בחשבון כשמפיקים אירוע

  מארגנים אירוע? חושבים לשכור מערכות הגברה ותאורה? חשוב לבחור מערכות איכותיות ומיקצועיות שיכולות לשמש אתכם לכל האירוע, אם אינכם מעוניינים לגלות תקלות בלתי צפויות ברגע האחרון. כמו כן, טוב להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת ההפקות כדי להתאים את הציוד לאירוע  שלכם בדרך הטובה ביותר.

  אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם