למענה מהיר אונליין לחצו

כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
מסכי לד

נראה כי עולם הפקות האירועים מנסה להתעלות על עצמו בפלאי הטכנולוגיה , אם פעם בדורות קודמים השתמשו אך ורק במסכי הקרנה מצאנו תחליף טכנולוגי משוכלל וראוי בהחלט שכובש בסערה. חברת מגה הפקות מתמחה בפתרונות תאורה והגברה, ובין היתר במסכי לד, ותשמח לשדרג לכם את האירוע עם מסכי לדים במגוון דגמים  מרהיבים.

תמונה של מסכי לד לאירועים

מסכי לד לאירוע בלתי נשכח! מגה הפקות!

מסכי לד לאירועים – חוויה ויזואלית חגיגית ומטריפת חושים

מסכי לד הם מסכים גדולים הבנויים מתאורת לד צפופה המתחברים לכל גודל אפשרי, ויוצרים מסך בגודל הרצוי עם מגוון אפקטים וויזואליים ייחודיים המתאימים את עצמם לאירוע המיועד ומשתנה לצד סרטונים, מצגות וסרטים. הם יוכלו לשדרג בהצלחה יתרה כל אירוע, למשל:

  • חתונה – חברי החתן והכלה הפיקו סרטון ברכות ואיחולים עליז ומשעשע לכבוד הזוג ומתכננים לצפות בו בחתונה? הזוג הרומנטי רוקד את ריקוד הסלואו הסמלי וברקע מופעל סרטון מרגש עם תמונות חגיגיות מכל שלבי הזוגיות שלהם? מסיבת ריקודים סוערת בחשכת האולם כשברקע מוקרנים שלל אפקטים ויזואליים עצרי נשימה שסוחפים בצבעוניותם את החוגגים? מסכי הלד יוכלו לבצע כל זאת ועוד בהצלחה.
  • מסיבת המצוות – כל חתן או כלת מצווה מעוניינים בחגיגה שונה, מיוחדת וייחודית שבה הם יוכלו לככב ולבלוט אל מול עיניהם של חבריהם לכיתה או לשכבה. מסכי הלד ישתלבו נהדר במפגן הכניסה המרשים שבו חוגג האירוע נכנס לאולם בריקוד או בשיר שהוכן מראש לכבוד הטקס.
  • מסיבות סיום  – מעוניינים "לסיים" את השנה בדרך מפתיעה וחדשנית ? מסכי הלד יהפכו את החגיגה עם החבר'ה לטובים לשם דבר. אם תרצו, תוכלו בהחלט להרגיש בעננים עם מגוון מצגות מולטימדיה שיוכלו להקרין שמיים לצד אפקטים וויזואליים שיתחלפו במקביל לקצב המוזיקה ויגרמו לכם להרגיש במסיבה מושקעת.
תמונה של מסכי לידים לאירועים

מסכי לידים לאירועים לאווירה כיפית ובלתי נשכחת. מגה הפקות!

החברה המובילה בתחום לתיפעול מסכי לד לאירועים

כאשר אתם בוחרים בחברה המפעילה  מסכי לד, חשוב לוודא כי אתם בוחרים בחברה מקצועית ומנוסה המציגה ציוד איכותי, ומיקצועי . במידה שאתם מתקשים איזה ציוד הכי מתאים לצורככם, החברה תסביר לכם איזה גודל מסך רצוי לכם באופן מפורט ונרחב, מהי משמעות צפיפות הלדים הנקרא בשפה המיקצועית פיטץ. בדקו עם החברה אם היא משכירה ציוד נוסף לאירועים, כמו במות, תותחי עשן, תאורה והגברה לאירועים ,לייזרים,עשן כבד,פירוטכניקה וזיקוקים, ועוד .

 

לקבלת הצעת מחיר צרו איתנו קשר עוד היום  – 054-7824222

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם