כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
  מסכי לד לאירועים

  נראה כי עולם הפקות האירועים מנסה להתעלות על עצמו בפלאי הטכנולוגיה , אם פעם בדורות קודמים השתמשו אך ורק במסכי הקרנה מצאנו תחליף טכנולוגי משוכלל וראוי בהחלט שכובש בסערה – מסכי לד. חברת מגה הפקות מתמחה בפתרונות תאורה והגברה, ובין היתר במסכי לד, ותשמח לשדרג לכם את האירוע עם מסכי לדים במגוון דגמים  מרהיבים.

  03A95BD3-EEC4-43A1-B22E-5B5145D33CA4

  מסכי לד – חוויה ויזואלית חגיגית ומטריפת חושים

  מסכי לד הם מסכים גדולים הבנויים מתאורת לד צפופה המתחברים לכל גודל אפשרי, ויוצרים מסך בגודל הרצוי עם מגוון אפקטים וויזואליים ייחודיים המתאימים את עצמם לאירוע המיועד ומשתנה לצד סרטונים, מצגות וסרטים. הם יוכלו לשדרג בהצלחה יתרה כל אירוע, למשל:

  • חתונה – חברי החתן והכלה הפיקו סרטון ברכות ואיחולים עליז ומשעשע לכבוד הזוג ומתכננים לצפות בו בחתונה? הזוג הרומנטי רוקד את ריקוד הסלואו הסמלי וברקע מופעל סרטון מרגש עם תמונות חגיגיות מכל שלבי הזוגיות שלהם? מסיבת ריקודים סוערת בחשכת האולם כשברקע מוקרנים שלל אפקטים ויזואליים עצרי נשימה שסוחפים בצבעוניותם את החוגגים? מסכי הלד יוכלו לבצע כל זאת ועוד בהצלחה.
  • מסיבת המצוות – כל חתן או כלת מצווה מעוניינים בחגיגה שונה, מיוחדת וייחודית שבה הם יוכלו לככב ולבלוט אל מול עיניהם של חבריהם לכיתה או לשכבה. מסכי הלד ישתלבו נהדר במפגן הכניסה המרשים שבו חוגג האירוע נכנס לאולם בריקוד או בשיר שהוכן מראש לכבוד הטקס.
  • מסיבות סיום  – מעוניינים "לסיים" את השנה בדרך מפתיעה וחדשנית ? מסכי הלד יהפכו את החגיגה עם החבר'ה לטובים לשם דבר. אם תרצו, תוכלו בהחלט להרגיש בעננים עם מגוון מצגות מולטימדיה שיוכלו להקרין שמיים לצד אפקטים וויזואליים שיתחלפו במקביל לקצב המוזיקה ויגרמו לכם להרגיש במסיבה מושקעת.

  E653718D-557A-4F66-B27A-CCC3ECB53673

  החברה המובילה בתחום לתיפעול מסכי לד לאירועים

  כאשר אתם בוחרים בחברה המפעילה  מסכי לד, חשוב לוודא כי אתם בוחרים בחברה מקצועית ומנוסה המציגה ציוד איכותי, ומיקצועי . במידה שאתם מתקשים איזה ציוד הכי מתאים לצורככם, החברה תסביר לכם איזה גודל מסך רצוי לכם באופן מפורט ונרחב, מהי משמעות צפיפות הלדים הנקרא בשפה המיקצועית פיטץ. בדקו עם החברה אם היא משכירה ציוד נוסף לאירועים, כמו בימים, תותחי עשן, ציוד הגברה ותאורה,לייזרים,עשן כבד,פירוטכניקה וזיקוקים,ועוד .

  אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם