למענה מהיר אונליין לחצו

כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
מסכי לד לפסטיבלים ואירועי חוץ

חברת מגה הפקות מספקת שירותי הגברה ותאורה לאירועים במגוון רחב של היקפים, ושמחה להציע שירותיה עבור עסקים וכנסים קטנים ועד לאירועי ענק המלווים במאות, אלפי ואף עשרות אלפי משתתפים.

לרשותנו הידע המקצועי, צוות עובדים מסור ויכולות לשנע ציוד כבד, וזאת כדי להבטיח את המצג הוויזואלי האיכותי ביותר. אין זה מקרי שעם מגה הפקות עובדות רשויות מוניציפליות, גופים ציבוריים וחברות מובילות בשוק. כל זאת לאור הרזומה העשיר שבנינו לעצמנו ושאנו ממשיכים לתחזקו ולחזקו עם שירות אמין, מחירים הוגנים ומסכי לד איכותיים המותאמים לסוג האירוע.

הפרמטרים העיקריים לשכירת מסכי לד לאירוע המוני

בשיחת טלפון קצרצרה כבר נדע לדלות מכם את כל הפרטים החיוניים שיעזרו לנו לספק את המענה המקיף והאיכותי ביותר לאירוע הקרב ובא. אך אם בכל זאת תרצו להיערך מראש לקראת שיחתנו, להלן מספר נקודות מרכזיות שחשוב להכיר בתכנון מסכי לד לפסטיבלים ואירועים.

תנאי שטח

כאשר מדובר באירועי חוץ, הרי שלתנאי השטח ישנה חשיבות רבה והם בעלי השפעה עצומה על האופן שבו נתכנן ונגיב אל האירוע.

חשוב לזכור שלצורך הקמת מסכי הלד, הרי שעלינו לשנע ציוד כבד. אני נשמח להכיר קודם את תנאי השטח ולהבין את מורכבות הפרויקט שעומד לפנינו.

טיפ קטן של מגה הפקות: הקפידו תמיד לבחון בקפידה את תנאי השטח ולהסבירם לכל הספקים. החל מהתקנת מסכי לד, דרך הקמת בימות ועד לצילום אווירי לתיעוד האירוע LIVE. כל ספק שיידע מראש למה להתכונן, יוכל להקנות לכם שירות מקצועי ואיכותי יותר.

גודל הבמה

אל תטעו – אין אצלנו בימה שלא יכולה לקבל את המענה המקצועי והטוב ביותר. אך לעתים ישנן במות מאתגרות יותר אשר מצריכות הסתכלות מיוחדות ומתן דעה מקצועית לצורך שדרוג המראה וחידוד התצוגה הוויזואלית שאליה נחשף הקהל.

לצד מידותיה המדויקות של הבמה, אנו מוכרחים לקבל מידע נוסף אודות צורתה. האם מדובר בבמה מרובעת או שמה בעלת פינות מעוגלות או צורות ייחודיות? ומה באשר לבמה ובה האמנים או המרצים המופיעים יכולים להלך על שביל גישה שחוצה את הקהל?

היבטים שכאלו מוכרחים להיבחן בקפידה, וזאת כדי שנבטיח לכם התקנת מסכי לד לאירועים באופן המקצועי והנכון ביותר.

מרחק הקהל מן הבמה

בעוד שבחתונות או כנסים מקצועיים, מסכי הלד אינם חייבים להיות גדולים, הרי שבאירועי חוץ וכל שכן אירועים בהם ישנם קהלים של אלפי ועשרות אלפי צופים – המסכים מוכרחים להיות עצומים.

כדי להבטיח חדות צפייה איכותית, אנו נשמח לקבל השערות מדויקות ככל הניתן לגבי המרחק שאליו הקהל צפוי להגיע. מטרתנו היא להבטיח שגם אלו העומדים ממרחק רב, יוכלו לצפות במופע המתקיים על הבמה.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי. הצוותים של מגה הפקות כבר מוכנים ומזומנים לכל פרויקט.

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם