למענה מהיר אונליין לחצו

כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
מסכי לד לעסקים

עולם שיווק העסקים הופך להיות יותר ויותר תחרותי בשנים האחרונות. בתי עסק רבים מבקשים לשווק ולקבל יותר חשיפה לעסקים שלהם ולמה שהם מוכרים ומספקים. מסכי לד לעסקים יכולים לעזור לכם לקדם את בית העסק שלכם באמצעים חדישים יותר ולגבור על המתחרים שלכם בתחום.

מהם מסכי לד לעסקים?

כשאתם עוברים ברחוב אתם רואים פיצוציות או חנויות עם מסכים גדולים מעל בית העסק שלהם? תכירו, אלו מסכי לד . מסכי הלד הם מסכים גדולים של אורת לד שנראים מרשימים וצבעוניים כשמתקרבים אליהם. הם משמשים כפרסום חיצוני ואמצעי להכניס לקוחות פוטנציאליים לעסק. הם יכולים להגיע בכל מיני גדלים וצורות, בשקיפות משתנה, עם או בלי מסגרת ועוד.

תמונה של מסכי לד לעסקים

אתם יכולים להציג במסכים תוכן שיעניין את קהל היעד שלכם, עמו מבצעים והנחות!

איך הם יכולים לקדם את העסק שלכם?

יש הרבה דרכים שבהם מסכי לד לעסקים יכולים לקדם את בית העסק שלכם:

אתם יכולים להציג במסכים תוכן שיעניין את קהל היעד שלכם כמו מבצעים והנחות שאתם נותנים שיכולים להתחלף בכל פעם שיש מבצע או הנחה חדשה שאתם רוצים לעדכן.

בגלל התאורה של הלד, הוא לא מסנוור אבל נראה למרחקים גדולים שגם האנשים שרואים אותו מרחוק יוכלו לקרוא את מה שכתוב במסך ולהיכנס לבית העסק שלכם.

מסכי הלד שמוצבים מחוץ לבית העסק חסינים בפני מים וחום ויכולים לעמוד בפני מזג האוויר הישראלי כך שגם בימים חמים או גשומים, מסך הלד של העסק יהיה מוגן ונראה כמו שצריך.

לעומת השלטים המאירים הרגילים שהנורות שלהם מפסיקות לעבוד אחרי תקופה מסוימת ואז אי אפשר לקרוא את שלט העסק שלכם בחושך, מסכי הלד מחזיקים מעמד במשך שנים ארוכות והם ישווקו את העסק למשך זמן רב.

 

מסכי לד לעסקים רק דרך מגה הפקות!

חברת מגה הפקות מספק שירותי הגברה ותאורה לאירועים, תוכלו למצוא אצלנו גם מסכי  לד לעסקים במגוון רחב של צורות, גדלים, שקיפויות, מסגרות מהמשוכללים בתחום התאורה לעסקים. התקנת מסך הלד עבור העסק שלכם הוא עניין קליל ונוח ויכול לעזור לכם לקדם את בית העסק ביעילות יותר. אנחנו מציעים לכם מסכי לד שיתאימו לדרישות שלכם במחירים משתלמים לכל כיס!

 

מעוניינים לרכוש מסכי לד לעסקים?  לקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו אלינו כעת בטלפון: 054-7824222 ונשמח לעמוד לרשותכם. 

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם