למענה מהיר אונליין לחצו

כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
כל מה שרציתם לדעת על הפקת חתונה וחששתם לשאול

 

זוגות מאורסים רבים במדינת ישראל, עסוקים בשאלה אחת: האם קיימת דרך להפיק חתונה באופן עצמאי בתקציב שפוי? הפקת חתונה היא תהליך מורכב שמצריך היכרות עם נותני שירות וספקים רבים מתחום האירועים, וללא היכרות מוקדמת עם הנפשות הפועלות בענף האירועים – היא עלולה להתגלות כיקרה. האם יש דרך להניח טבעת על היד מבלי לפשוט רגל? על כך במאמר הבא.

כשאתם מדברים על הפקת חתונה – למה הכוונה?

בעיקרון המונח הפקת חתונה מתייחס לתכנון ולעיצוב של האירוע שלכם בכל ההיבטים, מעבר לנושא מרכזי השולחן וסידורי הפרחים, כמובן. יתכן שאתם קוראים שורות אלו וחושבים לעצמכם: "למה אנחנו צריכים את זה בכלל?" אבל לפני שאתם מגיעים להחלטה בנושא, חשוב שתבינו רגע מה הוא מכסה.

אבל למה קוראים לזה "הפקת חתונה"?

זה נקרא הפקה כי כמו בסרטים, מישהו לוקח אחריות על ניהול התהליך הזה. יתכן שתבחרו להיעזר לשם כך בשירותיה של חברה העוסקת בתחום של הפקת אירועים שתרכז עבורכם את מכלול ההיבטים הנוגעים לעניין הפקת החתונה שלכם.

 

עם זאת, במידה ותבחרו להפיק את החתונה שלכם בכוחות עצמכם – דעו שזה עשוי להיות כרוך בעבודה מול מספר רב של ספקים מתחומי מומחיות שונים.

הפקת חתונה באופן עצמאי – האם ניתן לשבור את הכוס מבלי לקרוע את הכיס?

הפקת חתונה בדומה להפקת אירועים מכל סוג שהוא, מתחילה בתכנון התקציב לחתונה.
כאשר מתכננים תקציב לחתונה, מעבר למחיר של שמלת כלה, חליפת חתן וטבעות נישואין, חשוב להקדיש תשומת לב רבה גם לנושאים של עלות השכרת המקום לאירוע ועלויות הספקים.

"כלול במחיר המנה?" על האתגר בהפקת חתונה מחוץ לגני אירועים

כאשר החתונה נערכת כאירוע שטח או חתונה בבית פרטי או כל מתחם מארח אחר שאינו גן אירועים או אולם אירועים סטנדרטי, פעמים רבות הזוג המאושר נעצב לגלות כי ישנם רכיבים רבים הכלולים במחיר המנה הסטנדרטי בגני אירועים, אשר במסגרת הפקת חתונה עצמאית – כלל אינם מכוסים.

למה חשוב לשים לב במקרה של הפקת חתונה עצמאית?

כאשר אתם שוכרים וילה לאירועים, חצר לאירוע, או מתכננים חתונה בשטח פתוח כמו מטע קסום, או חתונה על חוף הים – דעו כי אתם נדרשים לדאוג לכל ההיבטים בהפקת האירוע שלכם – מ – א' ועד ת'. מה זה כולל?

 

בין היתר תצטרכו לדאוג בעצמכם להשכרת המקום או השטח לאירוע, ביטוחים, קייטרינג לחתונה, שירותי בר לחתונה, ציוד תאורה לחתונה, דיג'יי או להקה לחתונה, ציוד הגברה, שולחנות וכיסאות, עיצוב לאירוע, פרחים, במות, חופה, ובעצם – לכל דבר אחר שצריך לבנות או לשכור אותו לקראת יום החתונה שלכם.

הפקת חתונה – איך למנוע ממנה להפוך לסרט רע?

הפקת חתונה – ובמילים פחות בומבסטיות: תכנון היום המאושר בחייכם, נועדה לפני הכל להיות חוויה חיובית שתזכרו בה בחיוך בזקנתכם. עם זאת, הפקת אירועים היא מלאכה מורכבת שלא לומר מורטת עצבים, שעלולה אף להסלים לכדי ריבים וסכסוכים מיותרים בין בני הזוג ואף בני המשפחה.

 

לכן, ההמלצה שלנו עבור זוגות שמעוניינים ליהנות משקט נפשי ביום המיוחד שלהם, היא להעביר את המושכות לידיהם של מפיקי חתונות מנוסים, שיכולים להוזיל עלויות מול הספקים, ולדאוג לארגון וניהול מופתי של האירוע בכל יתר ההיבטים. בהצלחה וניפגש בשמחות!

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם