כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
  חברת הגברה לכל אירוע

  סגרתם אולם? קניתם בגדים לאירוע? את שלבי התכנון המרגשים עליכם לחתום עם חברת הגברה. מערכות ההגברה לאירוע ישדרגו אותו בקלות מאירוע סתמי או פשוט לאירוע מיוחד, עליז ומשמח. חברת מגה הפקות מתמחה בפתרונות הגברה ותאורה לכל אירוע באשר הוא, קטן עד גדול, החל מהופעה חביבה בבית הספר ועד לטקס ממלכתי רב משתתפים.

  1EF29D5D-79CB-4CEC-9DED-E67BBA9B4DE0

  איך בוחרים חברת הגברה?

  אם אתם מתלבטים בין חברת הגברה אחת לאחרת, הנה מספר דגשים שיסייעו לכם בהחלטה.

  • מוניטין – מוניטין טוב מעיד על איכות השירות של החברה. חפשו אחר המלצות מרוצות מצד לקוחות ששכרו את שירותיה של חברת ההגברה או היוועצו בחברים שהפיקו אירועים בעצמם.
  • מקצועיות – המקצועיות של חברת ההגברה נמדדת באמצעות ציוד טכני משוכלל וחדשני ובאמצעות יכולות התפעול שלה. חשוב מאוד שצוות העובדים של חברת ההגברה יהיה צוות מנוסה, מקצועי ובעל בקיאות בציוד אלקטרוני וחשמלי.
  • מחיר – חשוב לבחור בחברה המספקת תמורה מוצלחת למחיר הוגן. בדרך כלל חברות מקצועיות מבטחות את ציודן כך שעליכם לדאוג לכך טרם ההשכרה. הביטוח עשוי לייקר מעט את המחיר, אך לספק לכם שלוות נפש בעת האירוע. נסו להימנע מחברות המספקות מחיר נמוך באופן תמוה, משום שייתכן ומדובר בחברה חובבנית או בצוות שרלטנים.
  • פתרונות נוספים להשכרה – חברות הגברה מקצועיות בדרך כלל מספקות שירותים נוספים להשכרה, כמו שירותי תאורה, מערכות הגברה וציוד לתקליטנים (DJ-S). אם אתם זקוקים להשכרה של מספר מערכות, העדיפו לבחור בחברה אחת המאגדת בתוכה מספר שירותים להשכרה במקום להתפזר בין מספר חברות שונות.

  IMG_4094

  חשיבותה של מערכת ההגברה

  ישנה חשיבות מכרעת למערכת ההגברה. אם מדובר בכנס או בהופעה רבת משתתפים, חשוב לבחור במערכת הגברה שתגביר את דברי המרצה או המופיע מבלי שיצטרך לאמץ את קולו. אם מדובר בהפקה של אירוע חגיגי בטבע בתנאי חוץ, ישנה חשיבות רבה יותר למערכת ההגברה כדי שתספק רשימת השמעה מוזיקלית או תאפשר לשאת מספר דברים שיגברו על רעשי וצלילי הטבע הטבעיים או המלאכותיים (צלילי המכוניות הנוסעות וצופרן, צלילי האנשים המדברים ביניהם וציוצי הציפורים). לכן, חשוב לבחור בחברה שתספק מערכת הגברה איכותית, מקצועית ועמידה שתסייע להפקת האירוע באופן מוצלח וחגיגי.

  אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם