למענה מהיר אונליין לחצו

כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
השכרת מסכי לד לאירועים שונים

יש לכם אירוע בקרוב? מזל טוב! רגע לפני שאתם מתחילים בהכנות לאירוע עצמו חשוב שיהיו לכם באירוע מסכי לד. השכרת מסכי לד לאירועים תאפשר לכם להקרין סרטונים, קליפים, תמונות, טקסטים ועוד שתוכלו להראות למוזמנים שלכם.

 מהם מסכי הלד?

מסכי לד לאירועים הם מסכים גדולים שבהם ניתן להקרין תמונות, טקסטים, סרטונים וקליפים. מסכי הלד הם מסכים חדישים ומתקדמים הכוללים תמונה חדה ומוארת. השימוש במסכים אלה כולל בין היתר אפקטים שונים וניתן לשלבם באירועים עסקיים ופרטיים כאחד.

מה היתרונות של מסכי הלד באירוע?

בשנים האחרונות ניתן לראות אירועים שונים הכוללים מסכי לד להעצמת האירוע עצמו. יתרונות מסכים אלה באירוע המעניק למוזמנים חוויה ייחודית שטרם חוו וזיכרון מתוק לאורך שנים רבות. מעבר לכך באמצעות מסכי הלד לאירועים ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

איכות צפייה גבוהה- באמצעות השכרת מסכי לד לאירועים ניתן לשדרג את האירוע וחווית הצפייה של האורחים בין אם זה באמצעות צפייה בתמונות, וידאו קליפים וסרטונים בשילוב תאורה גבוהה מאוד שנראית לרחוק גם למי שיושב סביב שולחן.

קלים להרכבה- מסכי הלד קלים להרכבה ומגיעים בגדלים וצורות שונות, כך שניתן לפרקם ולהרכיבם בקלות וביעילות בין אם זה לקראת האירוע עצמו ולקראת סיום האירוע , מבלי להסתבך.

נוחים לשימוש- תפעול מסכי הלד הוא קל ונוח מאוד. על מנת להדליקם יש לחכות כמה שניות ולאחר מכן ניתן להקרין עליהם כל מה שתרצו.

אילו שימושים נוספים ניתן עשות עם מסכי לד?

את מסכי הלד תוכלו לשלב באירועים רבים ומגוונים כגון: חתונות, ברית מילה, בר מצווה, בת מצווה, מסיבת גיוס, מסיבת שחרור, מסיבת רווקות, מסיבת רווקים, הופעות של זמרים ועוד. למסכים אלה שימוש נרחב גם באירועים פרטיים וגם באירועים עסקיים.

השכרת מסכי לד לאירועים עם מגה הפקות- הבחירה הנכונה

במגה הפקות שירותי הגברה ותאורה לאירועים תוכלו לבחור את מסכי הלד שאתם רוצים לאירוע שלכם. מגה הפקות יעזרו לכם להתקין את מסכי הלד בהתאם לבקשות האישיות שלכם לקראת האירוע. כמו כן, עם מגה הפקות תוכלו לקבל שירות מקצועי ואישי בהתאם לתקציב האישי שלכם.

רוצים מסכי לד באירוע שלכם? לקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 054-7824222

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם