למענה מהיר אונליין לחצו

כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
השכרת מסכי לד במרכז

מסכי הלד הפכו לחלק בלתי נפרד מאירועים החשובים בחיינו כבר תקופה ארוכה. הודות למסכים אלו ניתן להקרין סרטונים תמונות, מלל ועוד. באמצעות מסכי לד במרכז, תוכלו להעביר ברורה ויעילה את המסר שתאם רוצים בין אם זה באירוע פרטי או עסקי.

למי מתאימים מסכי לד?

מסכי לד לאירועים מתאימים לאירועים פרטיים ואירועים עסקיים כאחד. באמצעותם ניתן לשדרג את האירוע ואף להקרין סרטונים, קליפים, מלל ועוד. מעבר לכך שמדובר על מסכים גדולים ומרשימים מאוד, הם מוסיפים רבות לאווירה באירוע עצמו ומשדרגים כל אירוע בכמה רמות.

אילו שימושים ניתן לבצע עם השכרת מסכי לד במרכז?

אם אתם הולכים לבצע אירוע עסקי או פרטי באזור המרכז, כדאי שתשכירו מסכי לד במרכז אשר יהיו חלק בלתי נפרד מהערב שלכם. באמצעות השכרת מסכי לד במרכז, ניתן להקרין תמונות, סרטונים, קליפים ואף להעביר מצגת חשובה בנושא מסוים. כמו כן, תוכלו לשלב כמה סמכים יחדיו צד לצד זה, על מנת שהתמונה שתתקבל תהיה גדולה יותר ומרשימה ותראה למרחק רב. שילובם של מסכי הלד מאפשרת ליהנות תפאורה מתחלפת ולחסוך כסף על רכישת אביזרים שונים לקישוט האולם עצמו.

מה היתרונות של השכרת מסכי לד?

מתכננים אירוע עסקי בקרוב, רוצים לשדרג אותו בכמה רמות ? מסכי לד יעזרו לכם לעשות זאת. באמצעות מסכי לד תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

יצירת רושם יוקרתי-  מסכי לד יוצרים רושם יוקרתי הודות לנראותם החיצונית הכוללת מסכים דקים וגדולים עם תמונה ברזולוציה גבוהה מאוד.

איכות תמונה חדה- הודות למסכי הלד ניתן לקבל תמונה באיכות גבוהה. כך שאם יש לכם מופע או הרצאה או אפילו מצגת תמונות תוכלו בקלות להקרינה על מסכי הלד וניתן יהיה לראותה למרחקים.

תפאורה מתחלפת- מסכי הלד מעניקים תפאורה מתחלפת המשתנה בהתאם להתקדמות האירוע.

השכרת מסכי לד במרכז עם מגה הפקות

אם יש לכם אירוע פרטי או עסקי באופק ואתם רוצים לשדרג אותו באופן משמעותי השכרת מסכי לד תעשה עבורך עת העבודה. באמצעות הצבת מסכי לד תוכלו לשדרג את האירוע שלכם בכמה רמות ולגרום לאירוע להיראות מפואר ואיכותי. המסכים יעזרו לכם להעביר את העבר בצורה הטובה ביותר בין אם זה הקרנת סרטונים, קליפים או אפילו מלל שאתם רוצים להעביר לעובדים שלכם או לאורחים שלכם באירוע הפרטי שלכם.

במגה הפקות שירותי הגברה ותאורה לאירועים, תוכלו למצוא מסכי לד בעיצובים ובגדלים שונים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. מסכי הלד מגיעים ברצלוזיה ותאורה איכותית וגבוהה בהתאם לצרכים שלכם. מסכי הלד הם פתרון מושלם לאירוע הם מוסיפים רבות לאירוע ואין אירוע בלעדיהם.

להזמנת מסכי לד במרכז, התקשרו עוד היום 054-7824222 לקבלת הצעת מחיר

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם