כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
  השכרת גנרטור

  אנו זקוקים לחשמל בכל עת – בבית, בעבודה  וכן באירועי ענק – אנו נעזרים בו לספק חשמל בהספקים גבוהים או כגיבוי למקרה של הפסקת חשמל . השכרת גנרטור הפכה לנפוצה יותר בקרב רבים המעוניינים להפיק אירוע בשטח הפתוח . אחרי הכול, כשעורכים אירוע במקומות ללא תשתית חשמל מתאימה אנו זקוקים לתאורה ולהגברה ולעתים אף למיזוג. חברת מגה הפקות מספקת גנרטורים בפרט ושירותי הגברה ותאורה בכלל לכל אירוע שרק תוכלו להעלות על הדעת.

  50260071-9922-4C8A-BD98-0ED50C378342

  השכרת גנרטור  לאירועים בחוץ

  מאז ומעולם משך הטבע את תשומת לבו של האדם. בעודנו מכלים את זמננו במשרדים במשך 9 שעות ביממה, אנו שמחים לצאת ולהתאוורר מעט באירוע בטבע – בפארק – על חוף הים או בין ההרים הירוקים הפורחים בתקופת האביב. השכרת גנרטור הופכת באירועים אלה לשירות חשוב. אלה כמה מבין האירועים הבולטים שאפשר לערוך בטבע, ובהם אי אפשר להסתדר ללא הגנרטור:

  • חתונה בטבע  – היום כל זוג מנסה לבלוט בנוף החתונות ולערוך חתונה מיוחדת כדי להפתיע את האורחים. אחד הטרנדים הבולטים הוא עריכת חתונה בטבע  או בקיבוץ , שהרי אין כמו לערוך את החופה תחת כיפת השמים על רקע הדשא הירוק שמסביב. אך כדי שהאורחים יוכלו לחזות בטקס המרגש, חשוב לספק את המקור החשמלי העיקרי האחראי על התאורה – הלוא הוא הגנרטור.
  • הפקת אירועי תרבות בשטח – כאשר אני עורכים אירוע תרבות מכל סוג שהוא. אם זה אירוע עירוני או פרטי ונדרש לאירוע הגברה ותאורה הדורשים מקור חשמלי לתיפעול האירוע כולו או לחילופין כגיבוי במקרה של הפסקת חשמל . כך או כך, באירועים אלה יש צורך במקור חשמל כדי להפעיל את מערכות ההגברה והתאורה.
  • אירועי חברה – ישנם בעלי עסקים אשר אוהבים לערוך אירועים עסקיים תחת כיפת השמים, וסיבה עמם. זוהי הזדמנות טובה להוציא את כל העובדים והמנהלים לשורה ארוכה של הרצאות ופעילויות תחת כיפת השמים, מבלי לשכוח לדאוג לתאורה מתאימה המתאפשרת הודות לגנרטור.

  החברה שמשדרגת את האירוע

  כאשר מתעניינים בנושא כמו השכרת גנרטור, חשוב לבחון חברה מקצועית בתחום. כדאי לאסוף המלצות על החברה , לחפש חברות שמספקות את ציוד המתאים והמיקצועי לצורך תקינות האירוע ולבצע סקר מבחינת מחירים כדי לוודא שמציעים לכם שירות במחירים הוגנים.

  אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם