למענה מהיר אונליין לחצו

כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית
השכרת גנרטורים

השכרת גנרטורים וממירי מתח

השכרת כל סוגי הגנרטורים. בכל הגדלים. ומכל הסוגים ,

אנו זקוקים לחשמל בכל עת – בבית, בעבודה  וכן באירועי ענק – אנו נעזרים בו לספק חשמל בהספקים גבוהים או כגיבוי למקרה של הפסקת חשמל .

השכרת גנרטור החל מ200 ש"ח בלבד !!!

השכרת גנרטור לאירועים הפכה לנפוצה יותר בקרב רבים המעוניינים להפיק אירוע בשטח הפתוח . אחרי הכול, כשעורכים אירוע במקומות ללא תשתית חשמל מתאימה אנו זקוקים לתאורה ולהגברה ולעתים אף למיזוג. חברת מגה הפקות מספקת גנרטורים בפרט ושירותי הגברה ותאורה בכלל לכל אירוע שרק תוכלו להעלות על הדעת.

תמונה של גנרטור לאירועים להשכרה

גנרטור להשכרה לאירועים והפקות. מגה הפקות!

השכרת גנרטור לאירועים בחוץ

מאז ומעולם משך הטבע את תשומת לבו של האדם. בעודנו מכלים את זמננו במשרדים במשך 9 שעות ביממה, אנו שמחים לצאת ולהתאוורר מעט באירוע בטבע – בפארק – על חוף הים או בין ההרים הירוקים הפורחים בתקופת האביב. השכרת גנרטור לאירועים הופכת באירועים אלה לשירות חשוב. אלה כמה מבין האירועים הבולטים שאפשר לערוך בטבע, ובהם אי אפשר להסתדר ללא הגנרטור:

 

  • חתונה בטבע  – היום כל זוג מנסה לבלוט בנוף החתונות ולערוך חתונה מיוחדת כדי להפתיע את האורחים. אחד הטרנדים הבולטים הוא עריכת חתונה בטבע  או בקיבוץ , שהרי אין כמו לערוך את החופה תחת כיפת השמים על רקע הדשא הירוק שמסביב. אך כדי שהאורחים יוכלו לחזות בטקס המרגש, חשוב לספק את המקור החשמלי העיקרי האחראי על התאורה – הלוא הוא הגנרטור.
  • הפקת אירועי תרבות בשטח – כאשר אני עורכים אירוע תרבות מכל סוג שהוא. אם זה אירוע עירוני או פרטי ונדרש לאירוע הגברה ותאורה הדורשים מקור חשמלי לתיפעול האירוע כולו או לחילופין כגיבוי במקרה של הפסקת חשמל . כך או כך, באירועים אלה יש צורך במקור חשמל כדי להפעיל את מערכות הגברה לאירועים.
  • אירועי חברה – ישנם בעלי עסקים אשר אוהבים לערוך אירועים עסקיים תחת כיפת השמים, וסיבה עמם. זוהי הזדמנות טובה להוציא את כל העובדים והמנהלים לשורה ארוכה של הרצאות ופעילויות תחת כיפת השמים, מבלי לשכוח לדאוג לתאורה מתאימה המתאפשרת הודות לגנרטור.

 

 

כאשר מתעניינים בנושא כמו השכרת גנרטור לאירועים, חשוב לבחון חברה מקצועית בתחום. כדאי לאסוף המלצות על החברה, לחפש חברות שמספקות את ציוד המתאים והמיקצועי לצורך תקינות האירוע ולבצע סקר מבחינת מחירים כדי לוודא שמציעים לכם שירות במחירים הוגנים. 

 

לקבלת הצעת מחיר השכרת גנרטורים לאירוע צרו איתנו קשר – 054-7824222

אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם