כתבו לנו

להצעת מחיר אטרקטיבית




  הגברה לכנסים

  כל מי שהיה אי פעם באירוע יגיד לכם שאחד הדברים החשובים ביותר בטקס רישמי  או כנס עובדים הוא ההגברה, ואי אפשר להפיק סאונד טוב ללא מערכת הגברה מיקצועית. בדיוק מערכת כזאת מספקת חברת מגה הפקות. אך מעבר לכך, בחברת ההפקות המקצועית תוכלו למצוא מערכות שונות אשר יעזרו לכם להפוך את האירוע לאירוע בלתי נשכח: תאורה דקורטיבית, פנסי ספיישל, פנס פולו ספוט העוקב אחר השחקן, תאורת במה מיקצועית , שיהפכו כל כנס לרישמי במיוחד.

  הגברה לכנסים

  בוחרים מערכת הגברה לכנסים

  כאשר אתם מארגנים כנס, באולם הכנסים , אתם זקוקים להגברה טובה שתעזור לכם להגביר את קולם של הנואמים וכלי הנגינה המלווים בקטעים מוזיקליים המנעימים את זמנם של האורחים  בעזרת מוזיקה רגועה . אלה כמה טיפים לבחירת מערכת טובה:

  • לבחור מערכת איכותית – חשוב לדאוג  למערכת הגברה מחברה מוכרת אשר יכולה להבטיח לכם איכות מעולה. זאת משום שמערכת ההגברה שאיתה תעבדו תלויה גם האיכות של הסאונד. ציוד הגברה לכנסים חדיש ומשוכלל ומיקרופונים אלחוטיים ומדונות רבי משתתפים יהפכו את האירוע שלכם לאירוע מנצח, משום כך, אם אתם בוחנים את איכות המערכת במשרדי החברה, כדאי לשים לב לצלילי המוזיקה שהיא מפיקה.
  • להזמין גם וגם – לעתים אתם תזדקקו למערכת הגברה ולמערכת תאורה כאחד. אם אתם מתכננים אירוע טיקסי או כנס חברה , כדאי לדאוג להגברה טובה עבור הנואמים ולתאורת ספיישל  למיקוד מקסימלי.
  • מתאימים את סוג המערכת לאירוע – במקרים מסוימים תוכלו להסתפק בהגברה מצומצמת יחסית. למשל, במקרים שבהם אתם עורכים כנס הרצאות בכיתה או באולם במוסד להשכלה גבוהה. מנגד, אם אתם מעוניינים לערוך אירוע גדול , כדאי להזמין מערכת הגברה בהיקף נרחב.

   

  ציוד הגברה ועוד

  ציוד ההגברה מתחלק למגוון רחב של סוגים, והיום קיימות שיטות שונות שבהן אפשר להגביר את השטח . כמו פיזור מדוייק של מערכות ההגברה . או בתליה בגובה ע״י מגדלי תליה מיועדים, כמו כן, בחברת הפקות מקצועית ניתן למצוא מערכת הגברה המותאמת במיוחד לכנסים וטקסים בכל סדר גודל . ולבסוף, חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע אשר יעזרו לכם לבחור את מערכת ההגברה המתאימה לאירוע.

   

  אצלנו תקבלו את הטוב ביותר השאירו פרטים ונחזור אליכם